Профілактичний масаж

massazh-obschiy
Як зрозуміло з назви, профілактичний масаж головним чином служить для попередження захворювань. Він є різновидом загального, тобто процедура охоплює все тіло. Починати масування слід з задньої поверхні тіла, у напрямку від голови. В процесі застосовується весь комплекс прийомів: погладжування, розтирання, розминання, вижимання, вібрація. Виконуватися вони повинні в однаковій послідовності на всіх ділянках.
В особливу групу можна виділити профілактичний масаж голови та шиї. Він відноситься до косметологічних процедур і призначений для поліпшення обмінних процесів шкіри обличчя, наслідком чого є підвищення її еластичності, поліпшення кольору. Таким чином вдається призупинити виражені процеси старіння.
Для дітей профілактичний масаж поряд з фізичними вправами є ключовим в процесі розвитку. Після курсу процедур у них спостерігається більш швидкий психічний і фізичний розвиток.
Велике його значення і у відновних процесах. Виконана професійним масажистом процедура приводить в тонус роботу м’язової системи, збільшуючи працездатність в цілому. При підвищених фізичних та емоційних навантаженнях він перешкоджає появі стомлюваності та депресивних станів.