Медовий масаж

Техніка медового масажу прийшла до нас із стародавнього Тибету. Дія медового масажу заснована на активній взаємодії шкіри і біологічно активних речовин, які містяться в меді. Медовий масаж проводиться для створення бархатистої і гладкої шкіри, з метою очищення пір, виведення продуктів метаболізму і видалення надлишків жирності. Масажисти вважають, що по лікувальному результату медовий масаж є найефективнішим з віх видів масажу. Медовий масаж робиться спеціально підготовленим натуральним квітковим медом.

Медовий масаж сприяє швидкій та стійкою корекції фігури завдяки цілющим, імуномодулюючим і зміцнюючим властивостям меду.

Процедура масажу направлена ​​як на зниження ваги, так і на досягнення косметичного ефекту. Фахівцями доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню м’язів, покращує кровообіг і прискорює обмін речовин в організмі. Масаж покращує постачання м’язів і шкіри киснем і живильними речовинами, звільняє їх від шлаків, відновлює кровопостачання підшкірно-жирової клітковини, прибирає набряки.

Вже після першої процедури медового масажу шкіра стає гладкою, еластичною, поліпшується її колір, забирається в’ялість шкіри, вирівнюються целюлітні горбки.

2015-12-15_16-15-21Що необхідно для медового масажу

Мед – натуральний квітковий, липовий або будь-який інший, без добавок і обов’язково що не зацукрувався.

Як доповнення в мед можна вводити ароматичні масла: лимонне, апельсинове, мандаринове, грейпфрутове, масло ялівцю, евкаліпта, лаванди.

Техніка такого масажу складається з кількох рухів, в основі яких лежить втискування меду і його вакуумного виходу.

Тіло людини натирається медом і масажується – масаж може робитися по проблемних зонах або загальний. Медовий масаж по проблемних зонах триває 15-20 хвилин, загальний (включаючи спину і ноги) – до години. Спочатку масажується ноги і спина, потім мокрими теплими рушниками, або в душі змивається мед, людина перевертається на спину, і таким же чином намазується і масажується передня частина: ноги, живіт, груди, руки. Медовий масаж робиться і як окремий оздоровчий масаж, і як доповнення до антицелюлітної програми для поліпшення шкіри і виведення шлаків.

Мед наноситься на долоні рук і рухами переноситься на масажну зону. Якщо таких зон кілька – то кожна зона масажується по черзі. Після того, як мед повністю перенесено на тіло, долоні міцно “приклеюються” до тіла і різко відриваються. Поступово, поплескують рухи поступово стають більш різкими і сильними. Притискайте руки щільніше. Відповідно і відривайте їх різкіше. Мед вбивається в шкіру і на поверхні залишається тільки тоненький шар.

2015-12-15_16-06-25Потім на руках починає з’являтися біла маса. На початку вона виходить з пор за руками і залишається на шкірі. А потім більшість маси переходить на долоні. Процедура досить болюча і проводиться хвилин 5-10. Далі мед змивається теплою водою або мокрим рушником. Після медового масажу шкіру обов’язково змастити зволожуючим кремом або олією.

Після масажу залишаються місцями синці, які зникають з плином часу. Лякатися цього не варто. Дуже болюча процедура тільки перші сеанси, далі шкіра адаптується і масаж проходить набагато легше.

Проводити сеанси медового масажу бажано курсами по 11 – 21 сеансів через день (щоб дати шкірі відпочити). Можна чергувати сеанси медового масажу антицелюлітним або релаксирующим масажем.