Антицелюлітний масаж

Струнка, витончена, без вад фігура – мрія кожної жінки.

Дієти, вагітність, стреси, менопауза, інші етапи в житті, які “залишають слід” не тільки в пам’яті, але і мають видимі наслідки для силуету. Проблема так званого “целюліту” продовжує залишатися актуальною, як і колись.

Целюліт характеризується локальним порушенням метаболізму жирової тканини в основі патологічних змін якої лежать наступні фактори: гормональний, судинний, аліментарний і гіподинамія. Саме целюліт – одна з найбільш частих причин звернення до центрів корекції фігури та естетичної медицини, де пропонують індивідуальні програми, складені в залежності від потреб і способу життя клієнта.

2015-12-15_16-22-11

Значення етіології та патогенезу целюліту дозволяє розробляти чітку схему “боротьби” з цим естетичним недоліком.

Отже, в першу чергу це антицелюлітний масаж.

Робота руками по максимуму – тільки так можна відчути настрій клієнта і передати йому позитивний настрій, вселяти впевненість у своїх силах.

Для масажу використовують масло, крем, емульсію. Масажні засоби мають високу біологічну активність, не викликають фолікуліту, не закупорюють пори.

Другий етап – обгортання. Це одна із самих популярних і ефективних процедур. Клієнта загортають у спеціальну плівку і відпрацьовують фізичні вправи в дуже повільному темпі. Майте на увазі, що існують спеціальні креми і масла, які здатні посилювати ефект від обгортання, особливо це стосується таких локальних проблем, як зони, уражені целюлітом, ефект буде помітним і у випадку, якщо є необхідність зміцнити особливо в’ялі ділянки шкіри. Ці допоміжні засоби слід наносити на шкіру перед обгортанням.

2015-12-15_16-23-25

Після гарячого можна вдатися і до холодного обгортання. Гель, що містить ментол, камфору, екстракти водоростей, похідні кофеїну. Мають судинозвужувальну, дренажним, очищує, зміцнює і підвищує тонус впливом.

Процедура такого масажу надає лікувальну дію на зони, уражені целюлітом, розтяжками, зменшують галіфе і т.д. Крім того, обов’язково після обгортання дати клієнтові відпочити.

Часто антицелюлітний масаж поєднують з баночним та медовим масажами. Баночний масаж надає потужний рефлекторний вплив на рецептори судин і тканин, що провокує посилення імунних реакцій та їх закріплення. Також у зоні баночного впливу утворюються біологічно активні речовини – ензими, що стимулюють обмінні, відновлювальні та імунні реакції в організмі. У всьому світі баночний масаж визнаний найефективнішим засобом у боротьбі з целюлітом, так як вакуум руйнує патологічні жирові капсули і утворення. Медовий же масаж сприяє швидкій та стійкою корекції фігури завдяки цілющим, імуномодулюючим і зміцнюючим властивостям меду. Процедура медового масажу направлена ​​як на зниження ваги, так і на досягнення косметичного ефекту. Фахівцями доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню м’язів, покращує кровообіг, прискорює обмін речовин в організмі, покращує постачання м’язів і шкіри киснем і живильними речовинами, звільняє їх від шлаків, відновлює кровопостачання підшкірно-жирової клітковини, прибирає набряки. Вже після першої процедури медового масажу шкіра стає гладкою, еластичною, поліпшується її колір, забирається в’ялість шкіри, вирівнюються целюлітні горбки.

Проводити сеанси антицелюлітного масаж бажано курсом в 14 – 28 днів, його можна чередувати з сеансами медового масажу, або робити його одночасно з медовим та баночним.